Компліменти хлопцеві своїми словами, українською мовою

Ми зібрали найцікавіші і красиві компліменти хлопцеві своїми словами, українською мовою

Велика підбірка різноманітних компліментів хлопцеві в прозі, українською мовою

У мене, напевно, галюцинації! Просто мені здається, що найкрасивіший чоловік сидить поруч і обіймає мене. Ні, так не може бути! Це казка!

Забути тебе неможливо, тому що ти яскравіше місяця!

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це тобі вдається.

Самотність. Туга. Смуток. Без тебе я зовсім одна. А коли ти повертаєшся – свято.

За твою зовнішність тебе сміливо можна назвати самим примітним чоловіком серед тисяч представників сильної статі.

Серед інших людей у всій Всесвіту, ми відшукали один одного, мій коханий, бажаний, і найкращий хлопець на землі. Кожен день, проведений з тобою, приносить радість. Ти гідний найкращих, самих теплих компліментів. Я навіть не уявляю, як я могла жити до зустрічі з тобою, мій бажаний. Ти прекрасний, добрий, ніжний, і найкращий для мене. Я думаю, що в світі було б більше щастя, краси та любові, якщо б були всі такі, як ти, мій неповторний. Я люблю тебе, і завжди хочу бути тільки з тобою.

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Дорогий, я хочу йти з тобою й дивитись на яскраві зірки, які сяють не тільки в нічному небі, але і в твоїх очах.

Ти — дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком — повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поряд з таким чоловіком.

Ти дуже чуйний і уважний до мене, я ціную твою думку і вміння знаходити раціональні рішення найскладніших питань у будь-якій ситуації.

Мені так приємно проводити з тобою час, розмовляти, і відчувати тебе поруч. З тобою я розкриваюся як жінка, і тому я так вдячна тобі, дорогий.

Ти — самий красивий і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти — моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі — без усього цього я просто не зможу жити тепер.

Найулюбленіший і неповторний!

Ні, ти не наслідуємо в ліжку. З тобою дуже добре.

Не так просто сьогодні знайти людину, у якого дійсно добре серце. Мені пощастило зустріти чоловіка не тільки добрим, але і золотим серцем.

Перебуваючи поруч з тобою, я мрію про вічність!

В моїх мріях я вже зустрічаю тебе радісними обіймами.