Найкращі побажання в дорогу

Ми зібрали найцікавіші і красиві найкращі побажання в дорогу

Велика підбірка різноманітних побажань в дорогу

У добрий шлях, бажаю від душі! Всяка дорога легка для того, хто бачить мету і прагнути до неї! Щасливого шляху і попутного вітру, щоб не вставало ніяких перешкод!

Ні цвяха, ні жезла.

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, хай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі за курсом твого прямування.

Нехай в дорозі все йде як треба!

Щасливого шляху, благополучній дороги, веселого і захоплюючого подорожі, неймовірного захоплення від побаченого і постійного захоплення від того, що відбувається. Бажаю доброї удачі в дорозі, відмінного настрою і хорошої компанії.

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставинах!

Бажаю щоб «запаска» не згодилася!

Нехай навіть не звернувши туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде якнайшвидше!

Нехай компанія в дорозі буде веселою, дорога без заторів і вибоїн, а погода прекрасною!

Бажаю рівної дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Бажаю добрих попутників в дорозі за призначенням і удачі. До швидкої зустрічі!

Бажаю щасливої дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, відмінного настрою, чудової погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, хай душа твоя буде абсолютно всім задоволена!

Нехай ця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Теплою тобі траси!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Нехай твої подорожі приводять тебе тільки в спокійні місця!

Нехай повороти в шляху будуть тільки на краще.

Щасливого шляху, гарного настрою, бадьорого самопочуття, доброї компанії, благополучній дороги, веселого маршруту. Нехай ця подорож доставить масу задоволення і позитивних емоцій.